Günlerce animasyonun önemini tartıştık. Sizin için yaptığımız reklam filmlerini nasıl yaygınlaştırabileceğimizi konuştuk. Her iş animasyon olmamalıydı ama animasyon olan her işimiz mutlaka başarılı olmalıydı. Oradaki sihirli dünyayı iyi tanıyoruz.

Animasyon bize komik karikatürler, vahşi karakterler, gerçek dünya insanları taklit ve bize gülmek ve yaratıcılık güzellik için zevk veren, arkada akan metnin büyülü stilleri hatırlamak için açılan bir dünyadır ve sadece bir terim değildir..

Bugünlerde animasyonların harikaları çizgi film şovları ve zevkle izlediğimiz filmlerle sınırlı değildir. Video pazarlama kampanyalarının en önemli unsurları haline geldi. Mesela işlerimiz içerisindeki videoya bakabilirsiniz.

Videolar sayfasından geri döndüğünüzü tahmin ediyorum! Animasyonun tanıtım videolarınızda neden güçlü bir unsur olduğunu paylaşmak ilginç bir şey var.

Sıkıcı Olmamak! Reklam filmlerinde sıkılırsınız ama animasyonlar da asla sıkılmazsınız. Bu bile altın vurucu bir özelliktir. Ankara reklam ajanslarının yapamadığını yapıyoruz.

Bu sıkıcı değil: İnsanlar artık bu dijital çağda geleneksel içerik pazarlama kampanyası ilgileniyor. Promosyon videolarındaki animasyonlar onları eğlendiriyor. Tüketiciler, videolara alıştıkları halde rutin dersler çıkarmıyorlar sadece izleyip geçiyorlar. Son çalışmalar göstermektedir komik içerik en çok sosyal medya paylaşılan içerik. Komik karakterlerinizi yaratın ve insanların onu görmeyi ve paylaşmayı seveceği şekilde onları içeren animasyonlu videolar oluşturun.

Animasyonlar, üstelik zihninizdeki hayalleri en kolay yaratabileceğiniz yerdir. Bazen anlatmak istediğiniz evreni yakalayamazsınız. Bunu animasyon ile oluşturmak çok basittir. Hatta karikatürlere can vermek bile çok kolaydır.

Bu videolar, şirketten bazı yeni icatlar göstermenizi sağlayacak ve yeni ürününüz hakkında müşteriler arasında merak uyandıracaktır. Ürün açıklamaları ve özellikleri ile ilgili animasyonlar içeren bu açıklayıcı videolar, müşterileri ürün hakkında heyecanlandıracaktır. Onlar hevesle ürününüzün piyasaya çıkmasını beklerken ve siz sektörünüzde bir vızıltı yaratmanıza yardımcı olacaktır.

SANDE IMAGE olarak aslında, animasyonun gücünü kullanıyoruz. Hatta sıfırdan evren yaratmak yerine, bazen reel görüntülerin içerisine hayalinizdeki ürünleri veya karakterleri ekleyerek, doğru anlatım biçimini sunuyoruz.

İçerik pazarlamak konusunda yazdığımız yazıların altın kurallarını burada kullanmaktan kaçınmıyoruz.