Her zaman sizin için tanıtım filmi yapacak birini bulabilirsiniz. Ödeyebileceğiniz paralar arttıkça, filminiz için bir pazarlama stratejisi oluşturmaya ne kadar çok zaman ayırabilirler görürsünüz. Ne kadar az öderseniz kalitenin o kadar düşeceğinden emin olun. Bu sadece satın alma algısıdır. Parayla zamanı satın alıyorsunuz. Fakat her firma ve her birey kendisi tanıtım filmi oluşturma çabası içerisine girmelidir. Çünkü kendi küçük dokunuşlarınız önemli. O zaman ne yapmalıyız?

Elbette, kendiniz yapmanız gerekiyor!

Filminizde sizden daha çok tutkulu olacak kesinlikle kimse yoktur. Emek girmeli bu işin içerisine.

Başarılı olmak için yöntem sıralamak iddialı olur o yüzden biz başarısız olmak için size birkaç yöntem sıralayalım.

1. Kısa filminizi en iyi temsil eden bir web sitesi oluşturun.

Filminizi tanıtmaya başlamak için bir “ana üs” olması gerekir. Bütün bilgiler burada olmalıdır. Kimlerden oluşur, ne için oluşur vs. anlatmak için önemli bir yer.

Tasarım ve renk şemasını düşünürken filmi temsil ettirin. Kitlenin sitenin tasarımına çekilmesini istiyorsunuz. Daha yaratıcı ve orijinal ne kadar iş varsa hep akılda kalmıştır.

2. Filmin yapımı ile ilgili bir süreç günlük tutun.

Kalemle kağıda sadece yazmak yerine, herkese açık çevrimiçi yayınlayın. İnsanlar kötü niyetli kişinin kökeni. İnsanlar birinin yolculuğundan mecbur olmayı severler. Kendi kısa filmlerini yaratmak isteyen birçok öğrenci ve amatör film yapımcısı var. Sadece bu değil, sosyal paylaşım ağı ya da ağızdan ağızdan da arkadaşlarıyla paylaşma olasılıkları daha yüksektir.

3. E-posta adreslerine özel tanıtım

Filminizde neler olduğunu anlar ve işin kitleye özel tabanı aniden büyür ve izlenebilir hale gelir.

4. Sosyal Ağlar

Bir Facebook fan sayfası ve Twitter yayını oluşturun. Arkadaşlarınızı, ailenizi ve yeni hayranlarınızı / takipçilerinizi paylaşmaya teşvik edin. “Biz 186 fanlardayız, bize 200’e varmamıza yardım edin!” Gibi kilometre taşı tezahüratları göndererek daha aktif paylaşımı teşvik ediyoruz.

Hikayeniz başladı. Başarılı bir tanıtım filmi için ilk basamakları sunduk size. Eğer ayrıcalığı görmek isterseniz, SANDE IMAGE tanıtım filmlerini inceleyin. Sunduğumuz farklılığı yakalayacaksınız.