idm Concept Hand Care Cream Reklam Filmi

Mizmer Liderlik Programı

Mizmer Danışmalığın ortaya koymuş olduğu 9 tip mizaç modeline dayalı Liderlik programının tanıtımı için 2D animasyon tekniğiyle hazırlanmış sunum materyali

Mizmer Danışmanlık tanıtım animasyonu

Savunma Sanayii Mekanik Sistem Animasyonu

Lav Serisi Lansman Filmi

Apphorism Mobil Uygulama Tanıtım Filmi

Gesd Concept 2018 Koleksiyon Lansman Filmi

Gesd Concept için hazırladığımız bu reklam filminde firmanın 2018 Koleksiyon lansmanı yapılmıştır. Marka bilinirliğini artırmak ve prestij algısını yukarı taşımak odaklı hazırlanan bu reklam filminde; müşteri iletişimi ve etkileşimi ön planda tutulmuştur. Her bir detay, markanın konumlandırılmak istenen hedef doğrultusunda planlanarak tasarlanmıştır.

Flowdisc Tanıtıcı Reklam Filmi

Flowdisc spor ekipmanının tanıtımını yaptığımız animasyon filmde; spor yapmanın enerjisi ve hareketi vurgulanmıştır. Canlı ve hareketli renkler, dinamik animasyonlarla bir araya getirilerek spor yapmaya yönelten bir ürün animasyonu oluşturulmuştur.

Onno Powerbang Advertising Film

Onno Powerbankın, Tasarımı ve güçlü bataryasını ön plana çıkardığımız bu filmde hareket halinde olmak, dinamik sahnelerle vurgulanmıştır.

Private Collection reklam filmi

Gesd Concept'in en özel seri koleksiyonu olan private koleksiyonunu kalite, estetik, yenilikçi ve dinamizmini anlattığımız reklam filmi. Gesd Concept'in kendi alanındaki saygınlığını ve farkını, Sande tasarım ekibi imzasıyla oluşturduk.

Gesd Concept Yeni Sezon Reklam Filmi

Evinizin her alanında rahatlığı, şıklığı ve modernizmi yaratan Gesd Concept için; güvenilir, rahat ve yenilikçi imajını tüm reklam yüzünde hissettirmeyi amaçladık. Kendi alanındaki saygınlığını ve farkını, Sande tasarım ekibi imzasıyla oluşturduk.

Juicebar Reklam Filmi