Yaptığımız işi seviyoruz

Video ve Tasarım Ajansı


2 boyutlu, 3 boyutlu video animasyonlar, tanıtım filmleri ve tüm tasarımlarımızı, marka kimliğinizi öne çıkaracak şekilde derinlemesine gerçekleştirdiğimiz analizler sonucunda oluşturuyoruz. Ürettiğimiz her ürünü evrensel bir bakış açısıyla ele alarak ilerleyen süreçlerde markalarımıza değer katıyoruz.

Daha Fazlası

En İyisini Yapmak İçin Buradayız


Daha iyisini nasıl yaparız mottosuyla yola çıkarız. Markalarımızla en iyisini yaratmak için çalışırız.

İletişim Bilgileri

Her zaman bir öncekinden daha iyisi

Derin Analiz

Bir şeyi en sade ve net şekilde anlatabilmek için onu gerçekten anlamak gerektiğini iyi biliyoruz. Markalarımızla zaman geçirerek, markalarımızın geçmiş ve gelecek planlarını araştırarak, ürün ve hizmetlerini kullanarak deneyim ve analitik araştırmalarımız sonucunda en etkili süreçleri hazırlıyoruz.

Tasarım

İletişimin en önemli aracı kuşkusuz dikkat çeken ve akılda kalmayı başarabilen tasarımlardır. Her rengin, her çizginin insan görüşündeki dinamikleri değiştirdiğini ve birçok duygu yarattığını göz önünde bulundurarak en etkili görseli ve anlatım dilini oluşturuyoruz.

Video Animasyon

Bir ürünün veya bir hizmetin akılda kalıcılığını sağlamanın en iyi yollarından birisi etkili görseller bütünüdür. Video anlatımlar birçok duyuya hitap ederken; iletişimde birçok cümleyi ve mesajı etkili olarak içerisinde barındıran güçlü bir araçtır.

Merak EttikleriniziBize Sorun

Yenilikçi ve markasını evrensel düzeyde büyütme hedefine sahip olan vizyonel şirketlerle çalışıyoruz

SonNotlar.

SAVUNMA SANAYİİ DE 2D – 3D VİDEO ANİMASYON

İster 2d video animasyon yapalım isterse 3d video animasyon yapalım olmazsa olmaz tasarım bütünlüğünü sağlamak, anlatmak istediğimiz konuyu veya ürünü en etkili şekilde izleyiciyle buluşturmak olmalı.

MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME VE SANDE

Mimari ve iç mimari görselleştirme konusunda yetkin bir firma olarak Ankara başta olmak üzere Türkiye'ye en iyi hizmeti sunarken, yurtdışı projelerimizle de hizmetlerimizi dünyaya ihraç ediyoruz. Peki Sande kimdir ve nasıl çalışır sorusunun cevabını bulalım.

3D ANİMASYONVE MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME

İç mimaride 3 boyutlu görselleştirmenin önemi nedir? Mimarlıkta 3 boyutlu görselleştirme araçları hangileridir? Mimari görselleştirme firmalarının önemi nedir?

ÜRÜN VE HİZMET TANITIMINDA 2 BOYUTLU VE 3 BOYUTLU ANİMASYON VİDEOLARIN ÖNEMİ

Video anlatımlar, metinlerin görsellerin önüne geçen kendini kanıtlamış ve tüketiciye en hızlı ve etkili iletişim kurmanın en önemli faktörlerinden bir tanesi. Firmanızı ve geliştirdiğiniz ürünü tüketicinize anlaşılır bir şekilde anlatmanızın en etkili yolu 2d ve 3d animasyonlardır. Bu animasyonlarında metinler seslendirilerek direkt olarak bir uyarıcı etki yaratır, görselle birleşen seslendirme tüketicinin ilgisini sürekli olarak diri tutarak konuya, hizmete veya ürüne olan ilgisini arttırır ve ikna ediciliğini yükseltir. Diğer hiçbir argüman video içerikler kadar başarılı değildir.

Bize Ulaşın

Merak ettiğiniz her şey için

İnfo@sande.com.tr          0312 482 76 96

Mustafa Kemal Mh.    2127. sk.    22/2     Çankaya/Ankara