Yaptığımız işi seviyoruz

Video ve Tasarım Ajansı


2 boyutlu, 3 boyutlu video animasyonlar, tanıtım filmleri ve tüm tasarımlarımızı, marka kimliğinizi öne çıkaracak şekilde derinlemesine gerçekleştirdiğimiz analizler sonucunda oluşturuyoruz. Ürettiğimiz her ürünü evrensel bir bakış açısıyla ele alarak ilerleyen süreçlerde markalarımıza değer katıyoruz.

Daha Fazlası

En İyisini Yapmak İçin Buradayız


Daha iyisini nasıl yaparız mottosuyla yola çıkarız. Markalarımızla en iyisini yaratmak için çalışırız.

İletişim Bilgileri

Her zaman bir öncekinden daha iyisi

Derin Analiz

Bir şeyi en sade ve net şekilde anlatabilmek için onu gerçekten anlamak gerektiğini iyi biliyoruz. Markalarımızla zaman geçirerek, markalarımızın geçmiş ve gelecek planlarını araştırarak, ürün ve hizmetlerini kullanarak deneyim ve analitik araştırmalarımız sonucunda en etkili süreçleri hazırlıyoruz.

Tasarım

İletişimin en önemli aracı kuşkusuz dikkat çeken ve akılda kalmayı başarabilen tasarımlardır. Her rengin, her çizginin insan görüşündeki dinamikleri değiştirdiğini ve birçok duygu yarattığını göz önünde bulundurarak en etkili görseli ve anlatım dilini oluşturuyoruz.

Video Animasyon

Bir ürünün veya bir hizmetin akılda kalıcılığını sağlamanın en iyi yollarından birisi etkili görseller bütünüdür. Video anlatımlar birçok duyuya hitap ederken; iletişimde birçok cümleyi ve mesajı etkili olarak içerisinde barındıran güçlü bir araçtır.

Merak EttikleriniziBize Sorun

Yenilikçi ve markasını evrensel düzeyde büyütme hedefine sahip olan vizyonel şirketlerle çalışıyoruz

SonNotlar.

2 BOYUTLU EĞİTİM ANİMASYONLARI

3 boyutlu animasyonların sunduğu avantajların eğitimde kullanılması, eğitimde ciddi yollar kat edilmesinin yolunu açtı. Bir konunun hem görsel hem işitsel anlatımı konunun kavranmasında ciddi bir öneme sahiptir.

MEKANİK ANİMASYONLAR

Animasyon teknolojisinin gelişmesi ve yaygınlaşması birçok sektörün işini kolaylaştırdı. Mekanik animasyonlar sayesinde örneğin üretim sektöründeki bir firma, üretmeyi planladığı bir ürünü henüz fikir aşamasındayken sanki üretmiş gibi görebilir ve üzerinde istediği değişiklikleri yaparak Ar-Ge maliyetlerini oldukça düşürebilir.

SAVUNMA SANAYİİ DE 2D – 3D VİDEO ANİMASYON

İster 2d video animasyon yapalım isterse 3d video animasyon yapalım olmazsa olmaz tasarım bütünlüğünü sağlamak, anlatmak istediğimiz konuyu veya ürünü en etkili şekilde izleyiciyle buluşturmak olmalı.

MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME VE SANDE

Mimari ve iç mimari görselleştirme konusunda yetkin bir firma olarak Ankara başta olmak üzere Türkiye'ye en iyi hizmeti sunarken, yurtdışı projelerimizle de hizmetlerimizi dünyaya ihraç ediyoruz. Peki Sande kimdir ve nasıl çalışır sorusunun cevabını bulalım.

Bize Ulaşın

Merak ettiğiniz her şey için

İnfo@sande.com.tr          0312 482 76 96

Mustafa Kemal Mh.    2127. sk.    22/2     Çankaya/Ankara