Flowdisc Tanıtıcı Reklam Filmi

İslerimiz

Flowdisc spor ekipmanının tanıtımını yaptığımız animasyon filmde; spor yapmanın enerjisi ve hareketi vurgulanmıştır. Canlı ve hareketli renkler, dinamik animasyonlarla bir araya getirilerek spor yapmaya yönelten bir ürün animasyonu oluşturulmuştur.

Onno Powerbang Advertising Film

İslerimiz

Onno Powerbankın, Tasarımı ve güçlü bataryasını ön plana çıkardığımız bu filmde hareket halinde olmak, dinamik sahnelerle vurgulanmıştır.

Private Collection reklam filmi

İslerimiz

Gesd Concept'in en özel seri koleksiyonu olan private koleksiyonunu kalite, estetik, yenilikçi ve dinamizmini anlattığımız reklam filmi. Gesd Concept'in kendi alanındaki saygınlığını ve farkını, Sande tasarım ekibi imzasıyla oluşturduk.

Sande Tasarım Ekibi tarafından yaratılmış olan logo ve görsel iletişim materyalleri

Türkiye Simmental-Fleckvieh Konferansı Görsel İletişim Tasarımları

İslerimiz

Türkiye Simmental-Fleckvieh Konferansı'nın 2017 yılında gerçekleştireceği etkinlikte hem TDSYMB'nin hem de Türkiye'nin samimi, güvenilir ve güçlü imajını dünyaya lanse etmek hedeflenmiştir. Sande Ekibi olarak tüm tasarım anlayışımızı başta logo olmak üzere tüm görsel iletişim araçlarında Tükiye'nin samimi, güvenilir ve güçlü imajını vurgulamak adına kurguladık. İzmir'den dünyaya açılan bu konferansın öneminin bilincinde ve özenle çalışıyoruz.

Kurumsal Kimlik ve Logo tasarımı

Truvate Kurumsal Logo Tasarımı

İslerimiz

Truvate, marka imajını ve tüm kurumsal tasarımlarında Sande tasarım ekibine güvenmiştir. Sande tasarım ekibi tarafından tasarlanan kurumsal kimlik çalışması, Truvate'in sektörünü takip eden, yalnızca Türkiye'yi değil, dünya pazarını hedefleyen firma imajı fikri amaçlanmıştır. Genç, dinamik renkler tercih edilmiş ve firmanın güçlü teknolojik alt yapısını öne çıkaran çizgiler kullanılmıştır.

Gesd Concept Yeni Sezon Reklam Filmi

İslerimiz

Evinizin her alanında rahatlığı, şıklığı ve modernizmi yaratan Gesd Concept için; güvenilir, rahat ve yenilikçi imajını tüm reklam yüzünde hissettirmeyi amaçladık. Kendi alanındaki saygınlığını ve farkını, Sande tasarım ekibi imzasıyla oluşturduk.

Gesd Concept Kurumsal Kimlik

İslerimiz

"Benim İçin Yaşam" fikriyle yola çıkan ve bir evin daha yaşanabilir olması adına modern, dinamik ve şık çizgilerle yaşam alanlarınıza nefes aldırmayı hedefleyerek yeni soluklarla yeni olanaklar tasarladık. Bunun için, Gesd Concept'in hem kurumsal kimlik hem de mobilya ve dekorasyon tasarımlarında daha iyisi için durmaksızın çalıştık. Doğal olanın samimiyetinden ve teknolojinin modern hatlarından yola çıkan Sande ve Gesd birlikteliği ile, yaşam alanlarınıza farklılığı ve şıklığı taşımaya devam ediyoruz.

Gesd Concept Reklam Filmi

İslerimiz

Gesd Concept'in tüm tasarımlarına yeni sezonunda yeni fikirler ve modern hatlarla değer katacak olan Sande tasarım ekibi ile odalarınızda yenilik çanları çalacak. Aklınıza bir oda getirin, orada alışkanlıklara meydan okuyup, rahatlık, şıklık ve dayanıklıktan ödün vermeden yeniye, doğal olana ve samimiyete inanarak bir ev imajından daha fazlasını yaratıyoruz. İnanıyoruz ki huzurlu ve kaliteli bir evle, her şey değişebilir.

Avcı Cartridges Kurumsal Kimlik

İslerimiz

Doğanın gücünden ve süratinden etkilenerek Sande tasarım ekibi tarafından yaratılan Avcı Cartridges kurumsal kimlik tasarımı ile bir marka imajında gösterilmesi gereken tüm detayları dinamizm ve yenilikçi yaklaşımıyla ortaya çıkarmıştır.

Fishing Team Kurumsal Kimlik Tasarımı

İslerimiz

Fishing Team görsel iletişim tasarımı firmanın üretim imajındaki enerjiyi ve dinamizmi, önemini ve farkındalığını daha etkileyici bir hale getirmesi amacıyla Sande Image deneyimi çerçevesinde hayat bulmuştur.